Objednávky na parazitické háďatká uzatvárame vždy v piatok do 10h a nasledujúcu stredu expedujeme. Ďakujeme.
Tip
Kód: ART00570

Lepinox Plus (3 x 10 g)

1 hodnotenie
€8,40
Skladom (>5 ks)

Lepinox plus je selektívny biologický insekticíd proti húseniciam škodlivých motýľov (vijačky krušpánovej, obaľovačom, piadivky, psoty rajčiakovej - Tuta absoluta, sikavec konopný, mlynárik kapustový, mory a iné).

 

Kategória: Insekticídy
Oblast použití: Skleník, Zelenina, Okrasné rostliny, Réva vinná, Peckoviny, Drobné ovoce

Insekticídny prípravok obsahujúci Bacillus thuringiensis. Táto baktéria produkuje proteín, ktorý pôsobí špecificky proti húseniciam motýľov (vijačky krušpánovej, obaľovačom, piadivky, psota rajčiaková - Tuta absoluta, sivkavec konopný, mlynárik kapustový a iné).

Ako lepinox funguje:

Baktérie narušujú tráviaci systém húsenice a spôsobujú jej ochrnutie. Po požití prípravku húsenica prestane žrať v priebehu niekoľkých desiatok minút a do dvoch dní uhynie. Tento výrobok nemá vplyv na dospelé motýle ani na iných škodcov.

Upresnenie použitia:

Podmienkou dobrej účinnosti je intenzívny požer húseníc a vysoké pokrytie listovej plochy postrekovou tekutinou vrátane spodnej strany listov. Aby sa larvy infikovali, musia produkt prehltnúť spolu s potravou. Odporúčame vykonávať ošetrenie rastlín v čase liahnutia z vajíčok alebo v ranom štádiu larvy (instar I a II). Ak sa zrážky vyskytnú do 48 hodín po aplikácii, odporúčame ošetrenie zopakovať.

Skladovanie:

Lepinox Plus by sa mal skladovať v pôvodných obaloch pri izbovej teplote v suchých, dobre vetraných miestnostiach, oddelene od skladovaných potravín, krmív, hnojív, dezinfekčných prostriedkov a prázdnych obalov od týchto látok. Výrobca zaručuje deklarovanú aktivitu výrobku po dobu 3 rokov pri skladovaní za stanovených podmienok - teplota skladovania +5 až +30 °C. Výrobok nesmie zamrznúť.

Lepinox plus

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: